Web Content Viewer (JSR 286) Actions

Web Content Viewer (JSR 286) Actions

Web Content Viewer (JSR 286) Actions

1/25/16
İŞ-KUR ve SGK işbirliği ile yapılacak olan çalışmalarda daha verimli yol alabilmek için bir araya gelen İŞ-KUR İl müdürü Tekin Kaya Ve Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nurten Canbasoğlu çalışmalarına hız verdi.
1/7/16
Sakarya'da Etkin Rehberlik ve Denetim Yoluyla Kayıtlı İstihdamın Teşviki Projesi Sakarya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrencilere anlatıldı. Gerçekleşen toplantıya SGK İl Müdürü Nurten Canbasoğlu, SAÜ Çalışma Ekonomisi öğretim üyesi Mustafa Çağlar Özdemir, KOÇ grubu Kişisel Gelişim Koçu ve Otokar Muhasebe Müdürü İrfan Özcan ve öğrenciler katıldı.
1/6/16
Sakarya’da Etkin Rehberlik ve Denetim Yoluyla Kayıtlı İstihdamın Teşviki Projesi tanıtım toplantısı gerçekleşti. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun kayıtlı istihdamın teşvik edilmesi, konu hakkında farkındalığın artırılması ve kayıt dışı istihdamın azaltılması amacıyla başlattığı, AB ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Sözleşme Makamı ÇSGB Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı olan “Etkin Rehberlik ve Denetim Yoluyla Kayıtlı İstihdamın Teşviki Projesi” Tanıtım toplantısı gerçekleşti.
11/25/15
Sakarya Sosyal Güvenlik İl müdürlüğü ve Erenler Belediyesi işbirliği ile girişimci kadınlar için “Duygusal Zekâ ve İş te Mutluluk” projesi kapsamında bir seminer düzenlendi. Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü sosyal güvencesi olmayan girişimci olmak isteyen bayanlar için sık sık düzenlediği seminerlere bir yenisini de Erenler belediyesi işbirliği ile gerçekleştirdi.
11/26/15
Sakarya Sosyal Güvenlik İl müdürü Nurten Canbasoğlu’ nu makamında ziyaret eden Down Sendromlular Dünya Şampiyonasına katılım barajını geçen Fatma Çağla Demir hedefim “Dünya Şampiyonu olmak “dedi.
<<<12345...>>>

Istatistik Actions

SAKARYA


sakarya.sgk.gov.tr


İl Nüfusu 932.706
İşyeri Sayısı 21.386
Aktif Sigortalı Sayısı 250.324
Aylık Alan Kişi Sayısı 150.293
Bakmakla Yükümlü Sayısı 427.269
» Tüm İstatistikler