Web Content Viewer (JSR 286) Actions

Web Content Viewer (JSR 286) Actions

Web Content Viewer (JSR 286) Actions

7/4/14
Sosyal Güvenlik İl Müdürü Kocaoğlu, Aydın Halkına güler yüzlü hizmet anlayışıyla en kısa sürede en iyi hizmeti vereceklerini söyleyip yürütmüş oldukları faaliyetler hakkında Vali Ayyıldız’a bilgi verdi.
7/2/14
Ziyarette Hakan YILDIRIM, Aydın MÜSİAD çalışmaları hakkında bilgiler vererek, yeni görevinde Rifat KOCAOĞLU’na başarılar diledi. İl Müdürü Kocaoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Şahsınızda Aydın MÜSİAD’ın bu ziyareti bizleri memnun etti. Aydında vatandaşlarımıza kurumumuz hizmetlerinde en yüksek mennuniyeti sağlamak için gece gündüz çalışacağız. İnşalllah Aydınımızda başarılı işlere imza atacağız.
5/22/14
Manisa'nın Soma İlçesinde meydana gelen Maden faciasında hayatını kaybeden Didimli Erdal Demirel'in ailesini ziyaret eden SGK Aydın İl Müdürü Rıfat Kocaoğlu aile bireylerine başsağlığı dileyerek her zaman yanlarında olacaklarını ifade etti. Kocaoğlu'na 7 Eylül SGK Merkez Müdürü Mesut Parlaktaş'ta eşlik etti.
6/26/14
İl Müdürlüğü Hizmet Binasını gezen Vekil Kılınç, hem vatandaşlarla hem de İl Müdürlüğü Personeli ile sohbet ederek bir takım incelemelerde bulundu. Ziyaretinden dolayı Milletvekili Ali Gültekin KILINÇ’a teşekkür eden İl Müdürü Rifat KOCAOĞLU, Aydın Halkına güler yüzlü hizmet anlayışıyla en kısa sürede en iyi hizmeti vereceklerini söyledi.
6/2/14
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Aydın İl Müdürü Rıfat Kocaoğlu, Soma’daki maden faciasında hayatını kaybeden Aydının İncirliova ilçesine bağlı Erbeyli Mahallesindeki Soma Şehidi Zeynel Uzar’ın ailesini ziyaret etti.
<<<12345...>>>

Istatistik Actions

AYDIN


aydin.sgk.gov.tr


İl Nüfusu 1.020.957
İşyeri Sayısı 24.378
Aktif Sigortalı Sayısı 248.482
Aylık Alan Kişi Sayısı 187.976
Bakmakla Yükümlü Sayısı 428.592
» Tüm İstatistikler