Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Ulusal Kayıt Formlarına Nasıl Ulaşılır?


Diz Artroplastisi Kayıt Formu

        a) Primer Diz Artroplastisi Kayıt Formu, primer diz artroplastisi işlemine ilişkin hasta bilgileri, kullanılan malzeme ve ilaç bilgileri, yapılan cerrahi işleme ilişkin bilgiler, anestezi bilgileri gibi verileri hasta bazında toplayan bir formdur.  Form 4 sayfadan oluşmaktadır. Her form son sayfadaki “Kaydet” butonuna basılarak kaydedildikten sonra hekim tarafından kaydedilen diğer formlarla birlikte form listesindeki yerini alır.

       Forma erişim https://medula.sgk.gov.tr/ArtroplastiKayitSistemi/giris.faces adresinden sağlanmaktadır. https://medula.sgk.gov.tr/ArtroplastiKayitSistemi/kilavuz/primerIcindekiler.pdf  bu adresten kullanım klavuzuna ulaşılabilir

       b) Revizyon Diz Artroplastisi Kayıt Formu, revizyon diz artroplastisi işlemine ilişkin hasta bilgileri, kullanılan malzeme ve ilaç bilgileri, yapılan cerrahi işleme ilişkin bilgiler, anestezi bilgileri gibi verileri hasta bazında toplayan bir formdur. Form 4 sayfadan oluşmaktadır. Her form son sayfadaki “Kaydet” butonuna basılarak kaydedildikten sonra hekim tarafından kaydedilen diğer formlarla birlikte form listesindeki yerini alır.

       Forma erişim https://medula.sgk.gov.tr/ArtroplastiKayitSistemi/giris.faces adresinden sağlanmaktadır.https://medula.sgk.gov.tr/ArtroplastiKayitSistemi/kilavuz/revizyonIcindekiler.pdf bu adresten kullanım klavuzuna ulaşılabilir.

ICD (İmplante Edilebilen Kardiyoverter Defibrilatör) Kayıt Formu

      ICD (İmplante Edilebilen Kardiyoverter Defibrilatör) Kayıt Formu, ICD işlemlerine ilişkin hasta, hekim ve tesis bilgileri ile kullanılan malzeme, hasta öyküsü, risk faktörleri ve komplikasyonlar gibi verileri işlem bazında toplayan bir formdur. Form 4 sayfadan oluşmaktadır. Her form son sayfadaki “Kaydet” butonuna basılarak kaydedildikten sonra hekim tarafından kaydedilen diğer formlarla birlikte form listesindeki yerini alır.

     Forma erişim https://medula.sgk.gov.tr/UKS/giris.faces adresinden sağlanmaktadır.

     ICD Kayıt Formu Kullanım kılavuzuna erişim için tıklayınız.

 

GENEL SAĞLIK SİGORTASI

 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager