Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Haberler

4/4/19
Sosyal Güvenlik Kurum Başkanlığı adına, Rize SGK İl Müdürlüğü ile Rize Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü arasında Geçici İş Görmezlik ödeneklerinin mahsuplaşma işlemlerine ilişkin protokol imzalandı.
4/4/19
Rize Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Rize Ticaret Borsasında İş Hukuku Öncelikli Konular, Güncel Sosyal Güvenlik ve İş Kur Teşvikleri Uygulamaları konulu Seminere katıldı.
3/22/19
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının öncülüğünde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) desteği ile “ Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla başlatılan “İstihdam Seferberliği 2019” tanıtımı ve istihdam teşvikleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı Rize Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda yapıldı.
3/6/19
“Burası Rize Burada İş var” sloganı ile startı verilen 2019 yılı istihdam teşviklerinin anlatıldığı seminerler artarak devam ediyor. Rize Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlemiş olduğu seminer Rize Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odasında yapıldı.
3/5/19
Rize Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mustafa Bakırcı, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Hasan Kiraz ile Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu’nun katılımlarıyla, Çay Tv de yayınlanan Çayda Sabah programına katıldılar. Program sunucusu Togay Muratoğlu’nun sorularını cevaplayan Bakırcı; 2019 yılı Teşvik Paketleri ile ilgili olarak detaylı açıklamalarda bulundu.
<<<...34567...>>>
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager