Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Haberler

3/6/19
“Burası Rize Burada İş var” sloganı ile startı verilen 2019 yılı istihdam teşviklerinin anlatıldığı seminerler artarak devam ediyor. Rize Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlemiş olduğu seminer Rize Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odasında yapıldı.
3/5/19
Rize Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mustafa Bakırcı, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Hasan Kiraz ile Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu’nun katılımlarıyla, Çay Tv de yayınlanan Çayda Sabah programına katıldılar. Program sunucusu Togay Muratoğlu’nun sorularını cevaplayan Bakırcı; 2019 yılı Teşvik Paketleri ile ilgili olarak detaylı açıklamalarda bulundu.
2/15/19
Rize Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mustafa Bakırcı, Çay Televizyonuna açıklamalarda bulundu. Togay Muratoğlu’nun sunduğu Çayda Sabah programına katılan Bakırcı, 2018 yılında yürürlüğe giren 7143 sayılı borçların yeniden yapılandırılması Kanunun bu defa 7159 sayılı yasa ile yapılandırmaya müracaat etmiş ancak süresi içerisinde birinci yada ikinci taksitlerini yatırmamış olan sigortalı ve işverenlerimizin müracaat ederek yasa ile tanınan son ödeme tarihi olan 28 Şubat 2019 tarihine kadar, 7143 sayılı Kanunun yapılandırma taksit dönemi olan 4. Üncü taksitini aksatmayacak şekilde yatırmaları halinde, yapılandırma müracaatlarının bozulmadan devam edeceğini söylediler.
2/14/19
Rize Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Rize Çalışma ve İş Kurumu ile birlikte 7143 sayılı yapılandırma ödeme sürelerinin uzatılması hakkında bir dizi bilgilendirme faaliyeti gerçekleştirdi.Bilgilendirme faaliyetleri kapsamında, SGK İl Müdürü Mustafa Bakırcı, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Hasan Kiraz, Tüm Sanayi ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) ve Rize Ticaret ve Sanayi Odası (RTSO) başkanlığını ziyaret ettiler.
1/23/19
Rize Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mustafa Bakırcı; Aile, Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanlığının taşradaki birimleri olarak Aile ve Sosyal Politikalar Rize İl Müdürü Sayın İdris ALTUNTAŞ Bey ve Çalışma ve İş Kurumu Rize İl Müdür Vekili Sayın Ali Can DOĞAN beyleri makamlarında ziyaret ederek Cumhurbaşkanlığı ikinci 100 günlük eylem planı kapsamında ve Müdürlüklerimizin işlemleri konularında istişarelerde bulundular.
<<<12345...>>>
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager