Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

İl Müdürü

 

 

Ayten KARA

İl Müdürü 

 

          1971 Kahramanmaraş doğumludur. İlk orta ve lise eğitimini Adıyaman’da tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi işletme fakültesi işletme bölümü mezunudur. Memuriyet hayatına 1997 yılında Sosyal Sigortalar Kurumunda başlamıştır.

    1997-2005 yılları arasında insan kaynakları ve tahakkuk,  2005- 2006 yılları arasında Sosyal Sigortalar Genel Müdürlüğü Sigortalı Emeklilik Daire Başkanlığı sigortalı tahsis, 2006-2012 yılları arasında mevzuat alanlarında çalışmıştır.
    
    2006 yılından itibaren Sosyal güvenlik reformu ve mevzuatı konusunda çok sayıda Kamu Kurumu ve Sivil Toplum Kuruluşlarında düzenlenen eğitim ve seminerlerde eğiticilik yapmıştır.
    
    Sosyal Güvenlik Kurumu mevzuatı ve uygulamaları konusunda yayımlanmış çok sayıda makalesi bulunmaktadır.
    
    2012-2013 yılları arasında Mevzuat Şube Müdür Vekilliği, Burdur Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.
    
    Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sigortalı Emeklilik Daire Başkanlığı Mevzuat Şube Müdürü olarak görev yapmakta iken 26 Mart 2014 tarihi itibariyle vekaleten atandığı Malatya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü 28.8.2014 tarihinden itibaren asaleten yürütmekte olan Ayten KARA evli ve 3 çocuk annesidir.

 

 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager