Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Haberler

5/24/19
Kütahya SGK İl Müdürlüğü Personeli İftar Programında Bir Araya Geldi Kütahya SGK İl Müdürlüğü personeli ve aileleri iftar programında bir araya geldi. Çalışanlar arasında Ramazan Ayı’nın manevi huzurunu hissetmek, birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla gerçekleştirilen iftar programına il müdürlüğü çalışanları ve ailelerinin yanı sıra İl Müdürlüğünde uzun yıllar hizmet etmiş ve emekliliğe ayrılmış personelde aileleriyle birlikte katıldı.
3/21/19
İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019 TANITIM TOPLANTISI YAPILDI “Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla başlatılan “İstihdam Seferberliği 2019” kampanyası kapsamında Kütahya’da istihdam teşviklerinin tanıtım ve bilgilendirme toplantısı Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında gerçekleştirildi.
1/15/19
Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman Kütahya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Kurum çalışanlarını servislerinde ziyaret eden Toraman, servis çalışanları ve kurumdan hizmet alan vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Kütahya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde Koordinasyon İl Müdürleri Toplantısı gerçekleştirildi.
1/29/18
Kütahya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü işbirliğinde “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Semineri” düzenlendi. İl Müdürlüğümüz toplantı salonun 29.01.2018 tarihinde iki oturum olarak gerçekleştirildi. Seminere eğitmen olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde görev yapan Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Öğretmeni Kübra Erbey katıldı. Erbey tarafından yapılan sunumda kadına yönelik şiddetin biçimleri, şiddete karşı başvurulabilecek yollar, devlet ve STK’ların eylemleri anlatıldı.
<<<12345...>>>
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager