Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Sosyal Medya Kullanım İlkeleri

1- Yapılan Faaliyetlerle Eş Zamanlı Olarak Hareket Etmek

 

SGK resmi sitesinde haberler yayınlandığı an, sosyal medyada aynı haberin özeti paylaşılarak sitedeki haber portalına trafik sağlamaktadır.

 

2- Etkinlikleri Düzenli Olarak Haber Vermek

 

SGK bünyesinde her gün çeşitli etkinlikler yapılmakta ve kimi zaman katılmak isteyenlerin hiç haberi olmadan biten önemli etkinliklerle karşılamaktayız. SGK sosyal medya sayfaları belirlenen etkinlikler için düzenli paylaşımlarla doğru katılımcının doğru yere gelmesini sağlamayı amaçlamaktadır.

 

3- Paylaşımcı Olmak

 

Sosyal Güvenlik Ülkemizde yaşayan tüm vatandaşları kapsadığından; SGK sosyal medya sayfaları vatandaşlarımızın sıkça sorduğu ve merak ettiği soruları derleyerek her gün takipçileriyle paylaşmayı amaçlar.

 

4- Görsel Tabanlı Çalışmak

 

Sosyal medyanın önemli bir özelliği metinden çok görsel tabanlı çalışmaların etkileşiminin daha yüksek olduğudur. Bu nedenle SGK sosyal medya sayfaları her haber, duyuru, bilgilendirme paylaşımını görsel tabanlı çalışarak kullanıcıyla paylaşır. Göz yormayan, saf ve sade tasarımlar kullanmaya dikkat eder.

 

5- Yenilikten Geri Kalmamak

 

Güncel sosyal ağların yanı sıra yeni çıkan sosyal medya platformlarını takip ederek vatandaşa daha iyi hizmet verebilmenin yollarını daima arar ve olası fikirlere açık tutar. 

 

 

 


 

 

KURUMSAL

 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager