Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

İl Müdürü

Hacı Mehmet AKDENİZ
İl Müdürü


     1973 yılında doğan Hacı Mehmet AKDENİZ, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Adalet Yüksek Okulu ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünün den mezun oldu. Hacı Mehmet AKDENİZ, evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

     Memuriyet hayatına 1995 yılında Kocaeli SSK il Müdürlüğünde İcra memuru olarak başladı. Nevşehir SSK İl Müdürlüğünde çalıştı. Memuriyet hayatı boyunca İcra memurluğu, Sosyal Güvenlik Kontrol Memurluğu, değişik birimlerde Şef olarak görev yaptı. Kaman Sosyal Güvenlik Merkezinde kurucu Merkez Müdürü olarak 1999-2012 yılları arasında görev yaptı. 2012-2015 yılları arasında Kırşehir Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı görevinde bulundu. 01.06.2015 tarihinden itibaren Kırşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürü olarak görev yapmaktadır.

     Amacımız mahiyetimdeki tüm personellerle birlikte Kırşehir de ikamet eden tüm vatandaşlarımıza sosyal güvenlik alanının da kaliteli, adil, güler yüzlü, hızlı, güvenilir ve yerinde hizmet vermek olacaktır. İl Müdürlüğü görevim, şahsıma, aileme, personellerime ve tüm vatandaşlarıma hayırlı olmasını diliyorum.

     Çok sayıda sivil toplum kuruluşu, oda ve üniversite tarafından organize edilen panel ve seminerlerde konuşmacı olarak görev alan AKDENİZ, yerel basına sosyal güvenlikle ilgili çok sayıda bilgilendirme yapmıştır.

 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager