Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

İl Müdürü

 

Orhan UÇAR
İl Müdürü


01.02.1956 Erzincan doğdu.

1979 Yılında SSK Erzincan İl Müdürlüğünde Memur olarak göreve başladı.

1997 Yılında SSK Erzincan İl Müdürlüğünde Müdür,

1997 Yılında SSK Erzincan Hastanesinde Şef ,

2001 İle 2004 Yılları arasında Erzincan SSK İl Müdürlüğünde Uzman,

2004 –2015 Tarihleri arası Erzincan Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı,

2015– Yılında Erzincan Sosyal Güvenlik İl Müdür Vekili,

27.07.2015 – 19.07.2016 tarihleri arasında Erzincan Sosyal Güvenlik İl Müdürü,

19.07.2016- 09.02.2018 Tarihleri arası Erzincan Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde (Araştırmacı)olarak görev yaptı.

09.02.2018 tarihinde Hakkari Sosyal Güvenlik İl Müdürü olarak atandı.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

08.08.2018 tarihinde ise Erzincan İdare Mahkemesinin Yargı Kararına istinaden Erzincan Sosyal Güvenlik İl Müdürü görevine atanmış olup halen görevine devam etmektedir.

 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager