Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Haberler

3/7/17
İŞKUR VE SGK’DAN OSB İŞYERLERİNE ZİYARET Bingöl Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ve Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü işbirliğiyle Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmalara yönelik olarak Bingöl OSB Müdürlüğü konferans salonunda “Teşvikler ve Kurumsal Hizmetler” hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.
3/8/17
Bingöl SGİM’de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı. Bingöl Sosyal Güvenlik İl Müdürü Muzaffer Çakar İl Müdürlüğünde çalışan kadın personellerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutladı. Bingöl Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda kadın personellerle bir araya gelen Çakar, “Kadınlarımız; analarımız, bacılarımız ve eşlerimiz kültürümüzün gereği müstesna bir yere sahip, daima şefkatin, fedakârlığın sembolü olmuşlardır. Sevgiyi, fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır. Onların, her zaman ailesine ve topluma önemli katkılar sağlaması ve hayatın her alanında etkin bir şekilde yer alması bizleri sevindirmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle fedakârlığın, sevginin ve asaletin kaynağı olmuş kadınlarımızın ve ülkemizdeki tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor başta şehit ve gazi anneleri ile şehit ve gazi eşleri olmak üzere kadınlarımıza saygılarımı sunuyorum.” dedi.
3/9/17
Bingöl İl Müdürlüğünden Muhasebecilere Bilgilendirme Toplantısı Bingöl Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, 9 Mart’ta, Bingöl Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Bingöl İl Temsilciliği üyelerine yönelik Bingöl Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü konferans salonunda “Artı İstihdam Programı ile Teşvikler ve Kurumsal Hizmetler” hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıda 687 Sayılı KHK ile 4447 Sayılı Kanunun Geçici 17.Maddesi ile getirilen yeni istihdam teşviki ve Sosyal Güvenlik Kurumunca uygulanan diğer tüm teşvikler ile “Artı İstihdam Programı ile teşviklerin kapsamı, kimlerin hangi şartlarda teşviklerden yararlanacağı konularında bilgilendirme yapıldı. Toplantıya Bingöl İl Müdürü Muzaffer ÇAKAR, İŞKUR İl Müdürü Halis ERDOĞAN, SGK ve İŞKUR Müdür Yardımcıları, kurumların ilgili birim yetkilileri ve Bingöl Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Bingöl İl Temsilciliği üyeleri katıldı.
3/22/17
Çakar’dan MUSİAD Bingöl Şube Başkanına Ziyaret Bingöl SGK İl Müdürü Muzaffer ÇAKAR, "Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" Projesi kapsamında Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Şube Başkanı Ali AKBANA’ya bilgilendirme ziyaretinde bulundu.
4/12/17
Bingöl Büro Memur Sen’den Sosyal Güvenlik İl Müdürüne ziyaret. Büro Memur-Sen Bingöl Şube Başkanı Erkan Kına 12 Nisan’da Sosyal Güvenlik İl Müdürü Muzaffer Çakar’ı ziyaret etti. Başkan Kına beraberinde Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Tekin, İl Müdürü Çakar’ı ziyaretlerinde, sendikal çalışmalar ile kamu görevlilerinin sorun ve talepleri hakkında görüş alışverişinde bulundu. SGK İl Müdürü Çakar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
<<<...34567...>>>
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager