Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Haberler


Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü çalışanlarına "Nefes Alma Yöntemi Ve Öfke Kontrolü ” semineri düzenlendi Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü çalışanlarına çalışanlarına "Nefes Alma Yöntemi Ve Öfke Kontrolü ” semineri düzenlendi. 11.03.2020 tarihinde Bartın üniversitesi tarafından görevlendirilen Dr. öğr. üyesi Hacer Yalnız Dilcen , Dr. öğr. üyesi Zeynep Turhan ve Dr. öğr. üyesi Burak Ceylan tarafından Müdürlüğümüz konferans salonunda saat:15.00-17.00 arasında düzenlenen seminerde "Nefes Alma Yöntemi Ve Öfke Kontrolü konuları hakkında bilgilendirme yapmıştır. Seminere Müdürlük personeli katılım sağlamıştır. Konuşmanın ardından Dr. öğr. üyesi Hacer Yalnız Dilcen , Dr. öğr. üyesi Zeynep Turhan ve Dr. öğr. üyesi Burak Ceylan tarafından konuya ilişkin bir sunum yapıldı.

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Bartın Dernek Başkanı ziyaret
12/11/19
Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü, Bartın Üniversitesi Sosyal Güvenlik Programı Bölüm öğrencileri ziyaret etti. Öğrencileri makamında ağırlayan İl Müdürü Ekrem Öztekneci, öğrencilere Kurumun işleyişi ile iş ve işlemleri hakkında açıklamalarda bulundu. Öztekneci öğrencilere İl Müdürlüğündeki Servisleri gezdirerek, her serviste ne iş yapıldığına dair bilgiler vererek Sosyal Güvenlik Bölümü Öğrencilerine her zaman SGK ile ilgili konularda destek olacaklarını dile getirdi. Ziyarete Sosyal Güvenlik programı Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Hasan Aslan, Öğretim Görevlisi Yunus Bayram ve Kübra Sayaner de katıldı.

Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ekrem Öztekneci ve beraberindeki heyet Şehit Uzm. Çvş. Furkan Yılmaz'ın ailesi ziyaret etti. Hakkari İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı Davuş Tepe Üs Bölgesi'nde yıldırım düşmesi sonucu şehit olan Uzm. Çvş. Furkan Yılmaz'ın Anne ve babası ile bir araya gelen İl Müdürü Öztekneci, şehit ailelerinin bu ülkenin en önemli değerleri olduğunu ifade ederek “onlar bize şehidimizin emanetidir” dedi. Öztekneci ve beraberindeki heyet şehit ailesine başsağlığı dileyerek, maaş belgesi bildirimi belgesini elden teslim etti.

İl Müdürlükleri Koordinasyon Toplantısı Zonguldak Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Koordinatörlüğünde düzenlenen İl Müdürlükleri Koordinasyon toplantısı İl Müdürlüğümüzde gerçekleşti.Ekrem Öztekneci Bartın İl Müdürü, Erkin Avcı Zonguldak İl Müdürü, Necmi Köroğlu Düzce İl Müdürü, Zafer Şimşek Kastamonu İl Müdürü ,İsmail Yıldırım Karabük İl Müdürü ile beraber Müdür yardımcıları ve şefler katılmıştır. İl Müdürlüklerinin sorun ve önerilerin değerlendirildiği toplantıda, tahsilatların arttırılması, e-haciz işlemleri, ve bütçe talepleri konularında bilgilendirme yapmış olup sorunlar dile getirilmiştir.
<<<12345...>>>
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager