Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Haberler

11/17/20
Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ekrem Öztekneci ve bareberindeki heyet, 2020 yılı rehberlik ve bilgilendirme programı kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İl Müdürü Öztekneci, 2020 yılı rehberlik ve bilgilendirme programı kapsamında Bartın Bölgesinde faaliyet gösteren işyerlerini 16.11.2020 tarihinde ziyaret ederek istihdam teşvikleri ile Kovid-19 salgını döneminde yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.
11/13/20
Bartın İl Müdürlüğünden İş Yerlerine Bilgilendirme Ziyaretleri Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ekrem Öztekneci ve bareberindeki heyet, 2020 yılı rehberlik ve bilgilendirme programı kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İl Müdürü Öztekneci, 2020 yılı rehberlik ve bilgilendirme programı kapsamında Bartın Bölgesinde faaliyet gösteren işyerlerini 13.11.2020 tarihinde ziyaret ederek istihdam teşvikleri ile Kovid-19 salgını döneminde yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Bartın İl Müdürlüğünden İş Yerlerine Bilgilendirme Ziyaretleri Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ekrem Öztekneci ve bareberindeki heyet, 2020 yılı rehberlik ve bilgilendirme programı kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İl Müdürü Öztekneci, 2020 yılı rehberlik ve bilgilendirme programı kapsamında Bartın Bölgesinde faaliyet gösteren işyerlerini ziyaret ederek istihdam teşvikleri ile Kovid-19 salgını döneminde yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası’nı Ziyaret Bartın SGK İl Müdürü Ekrem ÖZTEKNECİ ,İl Müdür Yardımcısı Mustafa Şaban ÇENGEL ve beraberindeki heyet ile birlikte 2020 Yılı Rehberlik ve Bilgilendirme Programı kapsamında Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil BALIK’ ı ziyaret etti. Ziyarette SGK’nın önemi ve Kayıt Dışı İstihdamla ilgili bilgiler verildi .TSO Başkanı BALIK ziyaretten ve bilgilendirmeden dolayı memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.

Bartın SGK İl Müdürü Ekrem ÖZTEKNECİ ,İl Müdür Yardımcısı Mustafa Şaban ÇENGEL ve beraberindeki heyet ile birlikte 2020 Yılı Rehberlik ve Bilgilendirme Programı kapsamında Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sinan AMASRALI’yı ziyaret etti. Ziyarette SGK’nın önemi ve Kayıt Dışı İstihdamla ilgili bilgiler verildi . ESOB Başkanı AMASRALI ziyaretten ve bilgilendirmeden dolayı memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.
<<<12345...>>>
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager