Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Haberler

9/29/21
BARTIN VALİSİNDEN ZİYARET Bartın Valimiz Sayın Sinan GÜNER İl Müdürümüz Mustafa Şaban ÇENGEL’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
6/24/21
SGK İL MÜDÜRÜ MUSTAFA ŞABAN ÇENGEL’İN EMEKLİLER HAFTASINI VE DÜNYA EMEKLİLER GÜNÜ İÇİN KUTLAMA MESAJI Ömrünün en verimli dönemlerini Ülkesine, Milletine ve İnsanlığa hizmet etmekle geçiren, özverili ve fedakarca yürüttükleri çalışmalarıyla emeğin, alın terinin, helal kazancın timsali SGK güvencesi altında bulunan sigortalı çalışarak, Bağ-Kur primi ödeyerek, Emekli Sandığı’na tabi çalışarak emekli vatandaşlarımızın Emekliler Haftasını ve Dünya Emekliler Gününü tebrik ederek ilimizde en yaşlı olan, en çok hizmeti bulunan ve bürokrat emeklilere çiçek takdim ederek kendileri onurlandırılmalıdır. Yine emekliliği hak edip, tahsis talebinde bulunanlar ile emekli maaşı bu ay bağlananlara bizzat kendilerine bilgi-belgeleri verildi.

Bartın İl Müdürlüğünden Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri 2021
2/25/21
Bilgilendirme Toplantısı Bartın Sosyal Güvenlik personeli tarafından Bartın Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda ilimizdeki eğitimcilerimize ve Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan memurlara geçici iş göremezliklerin ödeme süreleri, iş kazası bildirim süreleri ve bunlara uygulanan İ.P.C’lerle ilgili bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ekrem Öztekneci’nin 7256 sayılı kanun ile ilgili yapmış olduğu açıklamaların basın küpürleri.
<<<12345...>>>
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager