Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Haberler

2/25/21
Bilgilendirme Toplantısı Bartın Sosyal Güvenlik personeli tarafından Bartın Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda ilimizdeki eğitimcilerimize ve Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan memurlara geçici iş göremezliklerin ödeme süreleri, iş kazası bildirim süreleri ve bunlara uygulanan İ.P.C’lerle ilgili bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ekrem Öztekneci’nin 7256 sayılı kanun ile ilgili yapmış olduğu açıklamaların basın küpürleri.

Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın Mudürlüğümüzü ziyaret etti.7256 sayılı kanun hakkında bilgilendirme yapıldı.
12/16/20
Bartın İl Müdürlüğünden 7256 Yapılandırma İle İlgili Bilgilendirme Ziyaretleri Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ekrem Öztekneci ve beraberindeki heyet, 7256 sayılı kanun ile ilgili bilgilendirme faaliyeti kapsamında Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Bartın Esnaf Odaları Birliği Başkanı ve Şoför Odaları Başkanı Sinan Amasralı , Bartın Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Barış Özkan , Bartın Madeni Eşya Odaları Başkanı Yılmaz Akdeniz , Bartın Kahveciler ve Şerbetçiler Esnaf Odası Başkanı Ayhan Tepe , Bartın Ziraat Odası Başkanı Ahmet Beske'yi ziyaret ettiler.Ziyarette Öztekneci ‘’7256 sayılı kanun ile SGK kapsamında işveren ve sigortalılarımızın bütün borçları yapılandırılmaktadır. Bu bağlamda sigortalı ve işveren oda başkanlarımıza ziyarette bulunarak avantajlı yapılandırma imkanlarını bilgilendirdik. Oda başkanlarımızdan borçlu üyelerini yapılandırma yasasından haberdar etmelerini sağladık’’dedi. Öztekneci bu imkanları sağladıkları için oda başkanlarına tek tek teşekkür etti.
11/17/20
Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ekrem Öztekneci ve bareberindeki heyet, 2020 yılı rehberlik ve bilgilendirme programı kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İl Müdürü Öztekneci, 2020 yılı rehberlik ve bilgilendirme programı kapsamında Bartın Bölgesinde faaliyet gösteren işyerlerini 16.11.2020 tarihinde ziyaret ederek istihdam teşvikleri ile Kovid-19 salgını döneminde yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.
<<<12345...>>>
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager