Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Haberler


Sgk İl Müdürü Ekrem Öztekneci ve Sgk personeli 17.08.2019 tarihinde baraj sularına gömülen araçta bir aileden yaşamını yitiren Hüseyin Özgüç,oğulları İlyas Özgüç ile İsmail Özgüç ve damadı Muhammet Karakaş’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundular.İl Müdürü Öztekneci yaşamını yitirenlere rahmet,ailesine başsağlığı dileyelerek üzüntüsünü dile getirdi.

Bartın SGK’da Masa Başı Eğitimi Gençlik ve Spor Il Müdürlüğü tarafından Müdürlüğümüz personellerine Masa Başı Egzersizi eğitimi verildi .

Bartın SGK İl Müdürlüğü Bayramlaşma merasimi düzenlendi. Ramazan Bayramı nedeniyle Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ekrem Öztekneci Kurum personellerle bayramlaşma merasimi düzenlendi. Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü konferans salonunda personellerle bayramlaşan Öztekneci bayramlaşma merasiminden duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Bartın İl Müdürlüğün’den İftar Programı Bartın SGK İl Müdürlüğü ev sahipliğinde; birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarının güçlendirdi iftar programı düzenlenmiştir. İftar programına Şehit aileleri ve yakınları, Bartın Defterdarı, Kültür Müdürü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü ve Bartın SSK’nın kurucusu eski İl Müdürü Orhan Kardaş ile Kurum personeli ve aileleri katıldı. Ayrıca iftarda 25 yılını dolduran Kurum Çalışanlarına plaket taktım edildi. İl Müdürü Ekrem Öztekneci bir konuşma yaparak ‘’ SGK olarak, kadim değerlerimize, her ortamda, her ne şekilde olursa olsun sahip çıkmayı, asli vazifemiz olarak gördük’’ sözleri ile teşekkür ve saygılarını sunarak konuşmasını tamamlamıştır.

Bartın İl Müdürlüğünden Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri Her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ekrem Öztekneci ve beraberindekiler, hafta kapsamında çeşitli ziyaretlerde bulundular. İlk olarak Bartın Valisi Sinan Güner’i makamında ziyaret eden heyet, daha Sosyal Güvenlik haftası nedeniyle İl Jandarma Komutanlığı’nı,Bartın serbest Muhasecebeciler ve Mali Müşavirler odası Başkanı ve üyelerini, Hafta nedeniyle Huzur Evi sakinlerini, Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı ve üyelerini, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Şahin’i ziyarette bulundular. Ziyaret esnasında Vali Güner ve ziyaret edilen diğer kuruluşlar Kurumun Sosyal Güvenlik haftasını kutlayarak yapılan nezaket ziyaretinden ötürü teşekkür ettiler.
<<<12345...>>>
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager