Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

İl Müdürü

 

Nejat DENİZ

  İl Müdürü

 

 

   1970 yılında Yozgat’ta doğan Nejat DENİZ, ilk ve orta öğretimini Ankara’da,  yükseköğretimini ise Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamladı.  


   1997 yılında Sosyal Sigortalar Kurumu Giresun Sigorta Müdürlüğü’nde “İcra Memuru“ olarak memuriyete başlayan DENİZ, 2000 yılından 2005 yılına kadar Ankara Dışkapı Sigorta Müdürlüğünde aynı görevini sürdürdü. 2006 yılında görevde yükselme sınavını kazanarak Şef unvanı ile (SSK) Sigorta Primleri Daire Başkanlığına atandı.  

   2008 yılında (SGK) Prim Tahsilat Daire Başkanlığına Şube Müdürü V.  olarak görevlendirildi. 2010 yılında Manisa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne İl Müdür Yardımcısı olarak atandı.  

 

   2011 yılından itibaren Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü İşverenler Prim Daire Başkanlığında ve Genel Sağlık Sigortası Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapmakta iken, 2014 yılının Eylül ayında Yozgat İl Müdürlüğüne atandı.

 

   16.05.2016 tarihinde Antalya İl Müdürü V. olarak atanan Nejat DENİZ, 10.08.2017 tarihinde ise asaleten ataması yapılmıştır.

 

     Nejat DENİZ evli ve iki çocuk babasıdır.

 

   

 

 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager