Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Başkan Yılmaz ‘’Yapılandırma için son başvuru tarihi 31 Ağustos’’

24.08.2021

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı İsmail Yılmaz başkanlığında, Sosyal Güvenlik İl Müdürlükleri ile ‘’7326 Sayılı Kanun Uyarınca Alacakların Yeniden Yapılandırılması’’ konulu video konferans toplantısı yapıldı.

SGK Başkan Yardımcısı Cevdet Ceylan, Sigorta Primleri Genel Müdürü Savaş Alıç ve daire başkanlarının katıldığı toplantıda konuşma yapan Başkan Yılmaz, 7326 sayılı Yapılandırma Kanunu hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Yılmaz yapılandırmada son bir haftaya girildiğini hatırlatarak ‘’Prim borcu olan vatandaşlarımızın yapılandırmanın avantajlarından faydalanmasını sağlamak için 81 İl Müdürlüğümüz ile birlikte büyük bir özveri ve titizlikle çalıştık’’ dedi.

Yılmaz, yapılandırma kanununun prim borcu olan vatandaşlara ödeme noktasında da büyük kolaylıklar sağladığını ifade ederek, son başvuru tarihinin 31 Ağustos 2021 olduğunu söyledi.

Yılmaz, başvuruların kolay bir şekilde e-Sigorta ve e-Devlet kapısı üzerinden ya da şahsen veya posta yoluyla bağlı bulundukları Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü/Sosyal Güvenlik Merkezinden yapılabileceğini belirtti.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager