Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Başkan Yılmaz, Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği'ni Ziyaret Etti

18.08.2021

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı (SGK) İsmail Yılmaz, Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği'ni (BESOB) ziyaret ederek, 7326 sayılı Yapılandırma Kanunu ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

BESOB Başkanı Arif Tak ve Birlik üyeleriyle bir araya gelen SGK Başkanı Yılmaz, yapılandırmanın kapsamı, avantajları, başvuru ve ödeme tarihlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. 

Yapılandırma Kanununa başvuruların devam ettiğini ve başvuru süresinde son iki haftaya girildiğini belirten Başkan Yılmaz, Bursa’daki vatandaş ve işverenlerin yapılandırmanın avantajlarından faydalanabilmesi için BESOB yönetici ve üyelerine önemli görevler düştüğünü dile getirdi.

Birlik Başkanı Tak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yapılandırma hakkında önemli bilgiler paylaşan Kurum Başkanı Yılmaz’a teşekkür etti. Tak, prim borcu olan esnafın yapılandırmaya başvurması adına gerekli desteği vereceklerini söyledi.

Başkan Yılmaz, BESOB ziyaretinin ardından beraberindeki heyetle Bursa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

İl Müdürlüğünün Yapılandırma Kanunu kapsamındaki çalışmalarını yerinde inceleyen Yılmaz, İl Müdürü Erhan Karaca'dan yapılandırma başvuruları hakkında bilgi aldı.

İl Müdürlüğü personeli ve servislerde işlem yaptırmak için bekleyen vatandaşlarla sohbet eden SGK Başkanı Yılmaz, yapılandırma sürecinde vatandaşların kesintisiz hizmet alabilmesi için özveriyle çalışan personele teşekkür etti.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager