Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Başkan Yılmaz, ‘’e-Devlet Uygulama Sayımızı 154’e Yükselttik’’

02.04.2021

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı İsmail Yılmaz başkanlığında, Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğü 2020 Faaliyetleri ve 2021 Hedefleri Toplantısı düzenlendi.
 
Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğünde gerçekleşen toplantıya, SGK Başkan Yardımcıları Cevdet Ceylan ve Lütfi Aydin, Hizmet Sunumu Genel Müdürü Mustafa Özaşık ve daire başkanları katıldı.
 
Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğü faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda konuşan SGK Başkanı Yılmaz, ‘’Verilerin toplanması, analizinin yapılması ve sonuçlarının ilgili birimlerle paylaşılmasını sağlayan Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğümüz iş hızının artırılmasına büyük katkı sağlamaktadır’’ dedi.
 
Başkan Yılmaz, ‘’Pandemi döneminde hayata geçirdiğimiz uygulamalar ile vatandaşlarımıza e-Devlet üzerinden hizmet verdik, bu noktada Kurum faaliyetlerinin etkinliğinin artırılmasında Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğünün büyük rolü vardır” ifadesini kullandı. 

Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğünün, SGK ve kamu kurumlarının veri tabanları arasında entegrasyonu sağlayarak iş süreçlerini geliştirdiğini belirten Yılmaz ‘’e-Devlet uygulama sayımızı 154’e yükselterek vatandaşlarımıza daha kolay ve ulaşılabilir hizmet sunuyoruz’’ dedi.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager