Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Başkan Yılmaz “Vatandaş Memnuniyetini Kendimize İlke Edindik”

15.02.2021

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı İsmail Yılmaz başkanlığında, Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğünde toplantı düzenlendi.
 
SGK Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğünde gerçekleşen toplantıya, Başkan Yardımcıları Cevdet Ceylan ve Lütfi Aydin'in yanı sıra Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Ertüzün ve birim amirleri katıldı.

2020 faaliyetleri ve 2021 hedeflerinin görüşüldüğü toplantıda konuşan Başkan Yılmaz, “koronavirüs salgını döneminde, Sosyal Koruma Kalkanı kapsamında vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için tüm imkanlarımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle, Genel Sağlık Sigortası kapsamına aldığımız tüm vatandaşlarımıza verdiğimiz hizmet tüm dünyaya örnek teşkil etmiştir. e – Devletteki uygulamalarımızla vatandaşlarımıza evlerinden ayrılmadan işlemlerini elektronik ortamda yapabilme imkanı sağlamaya devam ediyoruz” dedi.
 
2021 yılında da çalışmalarına aynı çizgi ve kararlılıkla ara vermeden devam edeceklerini dile getiren Başkan Yılmaz, “Vatandaş memnuniyetini kendimize ilke edindik ve bu ilkeden ödün vermeden faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager