Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Başkan İsmail Yılmaz, Ankara İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti

27.01.2021

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı İsmail Yılmaz, Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne Bağlı Sincan ve Etimesgut Sosyal Güvenlik Merkezlerini ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
        
Başkanı Yılmaz,7256 sayılı “Yapılandırma Kanunu” kapsamında SGK borçlarının yeniden yapılandırılması ile ilgili yapılan çalışmalarla ilgili olarak İl Müdürü Tuncay Cevheroğlu’ndan bilgi aldıktan sonra merkez müdürlüklerindeki servisleri dolaşarak personel ve vatandaşlarla sohbet etti.
        
Başkan Yılmaz ziyaretlerde yaptığı konuşmasında, vatandaşların 1 Şubat 2021 tarihinde sona erecek olan yapılandırma başvurusu avantajlarından faydalanması gerektiğini ifade ederek “yapılandırma kanunu borcu olan vatandaşlarımız için büyük avantajlar sağlamaktadır. Kurum olarak vatandaşlarımızın bu avantajlardan yararlanması için büyük bir titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dileyen vatandaşlarımız başvurularını e-Sigorta ve e-Devlet kanalıyla internet üzerinden yapılabileceği gibi, şahsen veya posta yoluyla bağlı bulundukları Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü/Sosyal Güvenlik Merkezine de yapabilir” vurgusunda bulundu.
 

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager