Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Başkan Yılmaz, İstanbul İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti

21.01.2021

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı İsmail Yılmaz, İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Yılmaz ziyarette, Yapılandırma Kanunu kapsamında yapılan çalışmalar başta olmak üzere yapılan tüm işlemlerle ilgili İl Müdürü Murat Göktaş’tan bilgi aldı.

Bilgilendirmenin ardından servisleri dolaşan Yılmaz, vatandaşlarla bir müddet sohbet ettikten sonra il müdürlüğü personelinin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledi.

Ziyaretlerine gün boyu devam eden Başkan Yılmaz, İl Müdürlüğü ziyaretinden sonra Unkapanı, Fatih, Beşiktaş, Beyoğlu ve Şişli Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüklerine de ziyaretler gerçekleştirdi.

SGK Başkanı Yılmaz ziyaretlerde yapılandırma kanunun vatandaşlara sağladığı avantajlardan bahsederek, “Kurum olarak vatandaşlarımızın yapılandırmanın getirmiş olduğu avantajlardan faydalanması için büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Bügün burada personelimizle yaptığımız sohbetlerde hepsinin ne kadar büyük bir titizlik ve özveriyle çalıştıklarına bir daha şahit olduk. Tüm personelimize mesai kavramı gözetmeksizin yapmış oldukları çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Yılmaz, yapılandırma son başvuru tarihinin 1 Şubat 2021'de biteceğine vurgu yaparak, prim borcu olan tüm vatandaşları borcunu yapılandırması için başvuruda bulunmaya beklediklerini söyledi. Başkan Yılmaz, başvuruların e-Sigorta ve e-Devlet kanalıyla internet üzerinden yapılabileceği gibi, şahsen veya posta yoluyla vatandaşların bağlı bulundukları Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü/Sosyal Güvenlik Merkezine de yapılabileceğini belirtti.

 

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager