Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK Birim Amirleri İstişare Toplantısı Yapıldı

19.01.2021

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı İsmail Yılmaz başkanlığında SGK Birim Amirleri İstişare Toplantısı gerçekleşti.

Toplantı maske, mesafe ve temizlik kuralları gözetilerek SGK Erdoğan Özen Konferans Salonu’nda yapıldı.

“2020’nin Değerlendirilmesi ve 2021 Yılı Beklentileri” konulu toplantıya SGK Başkan Yardımcıları Cevdet Ceylan, Lütfi Aydın, tüm Birim Amirleri ve Daire Başkanları katıldı.

Birim Amirlerinin Başkan Yılmaz'a 2020 yılında yapılan çalışmalar hakkında bilgi vermesi ile başlayan toplantı 2021 yılında yapılması planlanan işlerin istişare edilmesi ile devam etti.

SGK Başkan'ı Yılmaz, 7256 sayılı Yapılandırma Kanunu'na ilişkin açıklamalarda bulunarak, yapılandırma çalışmalarının da tüm Türkiye'de büyük bir özveri ile devam ettiğini söyledi.

Yapılandırmanın borcu olan vatandaşlara büyük avantaj sağlayacağını ifade eden Başkan Yılmaz, prim borcu olan vatandaşların 1 Şubat 2021 tarihine kadar başvuru yapabileceklerini de hatırlattı.

Başkan Yılmaz, başvuruların e-Sigorta ve e-Devlet kanalıyla internet üzerinden yapılabileceği gibi, şahsen veya posta yoluyla vatandaşların bağlı bulundukları Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü/Sosyal Güvenlik Merkezine de yapılabileceğini belirtti.

Ülke genelinde yapılandırmaya yoğun bir başvuru olduğunu ifade eden Başkan Yılmaz, mesai kavramı gözetmeksizin çalışan SGK Birim Amirlerine ve personeline teşekkür etti.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager