Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Başkan Yılmaz, “Teknik Kapasitesi, Operasyonel Kabiliyeti Çok İyi Bir Kamu Kurumuyuz”

09.10.2020

İl Müdürleri Koordinasyon Toplantısı, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı İsmail Yılmaz başkanlığında Antalya’da düzenlendi.

SGK Başkanı Yılmaz toplantıda yaptığı konuşmasında, Sosyal Güvenlik Kurumu olarak diğer hizmetlerinin yanı sıra bir vakıf hizmeti de yürüttüklerini ve bu hizmeti sosyal güvenlik il müdürlükleri vasıtasıyla en iyi şekilde sunduklarını dile getirdi.

Covid-19 nedeniyle zor bir salgın döneminden geçtiklerine dikkat çeken Başkan Yılmaz, “Pandemi sürecinde Sosyal Güvenlik Kurumumuzun hem teknik kapasitesi hem de operasyonel kabiliyetinin çok iyi olduğunu gördük. Bunun mimarları sizlersiniz. Bu başarı, gayret ve emeğinizin sonucudur. İyi, güçlü ve nitelikli bir kamu kurumuyuz. Bu niteliğimizi artırmamız, kurumsal kapasitemizi daha da iyileştirmemiz gerekiyor. Bu noktada hep beraber, el birliğiyle yapmamız gereken çok işimiz var. Bunu yapabilmenin en önemli aşaması da işimizi önemsemek, işlerimize omuz vermek ve yeniliklere açık olmaktır” dedi.  

Toplantıda emeklilik, sigortalı tescil, Genel Sağlık Sigortası (GSS) işlemleri, işveren uygulamaları, prim teşvikleri, kayıt dışı konuları ile uygulamada karşılaşılan sorunlar ve sorunların çözüm önerileri ele alındı.

Toplantıya Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Daire Başkanı Nedim Can, Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nejat Deniz, Burdur Sosyal Güvenlik İl Müdürü Bayram Balban, Denizli Sosyal Güvenlik İl Müdürü Abdullah Mersin, Konya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Murat Mustafa Yavuz, Isparta Sosyal Güvenlik İl Müdürü Hüseyin Karagöz, Karaman Sosyal Güvenlik İl Müdürü Serdar Fındık, il müdür yardımcıları ve merkez müdürleri katıldı.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager