Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK Başkanı Yılmaz, Japon Heyetini Makamında Kabul Etti

07.10.2020

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı İsmail Yılmaz, Japonya Türkiye Büyükelçisi Mıyajima Akio ve beraberindeki heyetle bir araya geldi.

İki ülkenin sosyal güvenlik konularının konuşulduğu kabulde SGK Başkanı Yılmaz, ülkemizde uygulanan sosyal güvenlik uygulamalarından bahsederek, sosyal güvenlik alanında dünyaya örnek olan çalışmalar yaptıklarını dile getirdi. Yılmaz, sağlık hizmetine erişim noktasında SGK’nın 2002 yılından itibaren yapmış olduğu reformlara ilişkin açıklamalarda bulunarak “Dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınıyla mücadelede büyük başarılara imza attık. Salgın döneminde hiçbir vatandaşımızı mağdur etmeden gerekli durumlarda hizmeti vatandaşın ayağına kadar götürdük” dedi.

Konuşmasının devamında SGK’nın e-Devlet uygulamalarıyla vatandaşlara online olarak da hizmet verdiklerini ifade eden Başkan Yılmaz, “Kurum olarak hizmette sınır tanımıyoruz. Gerek e-Devlet üzerinden, gerekse İl Müdürlükleri ve Merkez Müdürlüklerimizle yerinde, etkin ve kaliteli hizmet anlayışımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz” şeklinde konuştu.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager