Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK Başkanı Yılmaz'a Sağlık- Sen Ziyareti

09.07.2020

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı İsmail Yılmaz, Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ve Genel Başkan Yardımcıları Mahmut Faruk Doğan ile Yusuf Dural’ı makamında kabul etti.  

Kabulde, Koronavirus (Covid-19) sürecinde sosyal güvenlik ve sağlık alanında yürütülen çalışmalara değinen  Yılmaz, ‘’Tüm dünyayı derinden etkileyen salgın boyunca dünyanın önde gelen ülkeleri bile sağlık hizmetleri bakımından ciddi zorluklarla karşılaşmışken ülkemizde  bu süreç sağlam  temeller üzerine inşa edilen genel sağlık sigortası sistemimiz ile başarılı bir şekilde yönetilmiştir’’ dedi.

Başkan Yılmaz, görüşmenin sonunda,  insan hayatını her şeyin üzerinde tutarak kahramanca görev yapan sağlık personeline ve  hizmetlerin aksamadan yürütülmesini sağlayan Kurum personeline özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ise, SGK’nın pandemi sürecinde gerçekleştirdiği hızlı ve çözüm odaklı çalışmalar sayesinde hizmetlerde aksama yaşanmadığını belirterek,  Kurum yöneticilerine teşekkürlerini iletti.

 

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager