Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK Başkanı Yılmaz: ‘’Gazi ve Şehitlerimiz Millet Olarak Bizim En Önemli Değerimizdir’’

01.07.2020

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı İsmail Yılmaz, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfını (TÜGŞAV) ziyaret ederek, Genel Başkanları Lokman Aylar ve gazilerle bir araya geldi.

Başkan Yılmaz, vatan için canları ve kanlarıyla nice destanlar yazan bir milletin evlatları olan kahramanlarımızın hiç bir zaman unutulmayacağına vurgu yaparak, “Gazi ve şehitlerimiz millet olarak bizim en önemli değerimizdir. Ülkesi ve bayrağı için gözünü kırpmadan her türlü tehlikeye karşı göğsünü siper etmiş değerli gazi ve şehitlerimizle her zaman gurur duyuyoruz. Bu topraklar üzerinde yüz yıllardır özgür ve bağımsız bir şekilde yaşıyorsak bu her bir şehidimizin sayesindedir." dedi.

Vakfın yeni binasının hayırlı olması dileğinde bulunan Yılmaz, “Sizlere hizmet etmek bizim asli görevimiz. Her zaman yanınızdayız, yalnız değilsiniz. Vatan için yaptıklarınızın bir bedeli olamaz. Bunun maddi bir karşılığı da olamaz. Dinimizin de bu mertebeye verdiği önem açıktır." ifadelerini kullanarak  ‘’ Şehit yakınları ve gazilerimize sadece bir telefon kadar uzaktayız." dedi.

Şehit aileleri ve gazilerin SGK binasına adım attığı andan itibaren Kurum çalışanları tarafından özel bir şekilde ağırlandığını söyleyen SGK Başkanı Yılmaz, “Şehit aileleri ve gazilerimiz Kurumumuzda en iyi şekilde ağırlanmakta ve sorunları büyük bir titizlikle çözümlenmektedir. Biz tüm personelimizle onların memnuniyeti için büyük bir özveriyle çalışıyoruz." dedi.

Sosyal Güvenlik Kurumu olarak şehit yakınları ve gazilerin sorunlarını kendi sorunları kabul edip büyük bir hassasiyet ve içtenlikle çözdüklerini dile getiren Yılmaz, konuşmasının devamında, “Sayın Cumhurbaşkanımızın şehit aileleri ve gazilerimize yaklaşımlarındaki hassasiyeti hepimiz biliyoruz. Kendisinin şahsında şehit yakınları ve gazilerimize daha fazla sahip çıkıldığı yadsınamaz bir gerçektir.” dedi.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager