Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK Başkan Vekili Yılmaz’a Sosyal Güvenlik Müdürleri Derneğinden Ziyaret

14.05.2020

Başkan Vekili Yılmaz,  “Vatandaş memnuniyetini gözeterek çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.”

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkan Vekili İsmail Yılmaz, Sosyal Güvenlik Müdürleri Derneği Başkanı Ali Turançiftçi ve Dernek üyelerini makamında kabul etti.

Başkan Vekili Yılmaz, Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında gerçekleşen ziyarette yaptığı konuşmasında, 81 Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ve 583 Sosyal Güvenlik Merkezi ile yerinden hizmet anlayışının gereği olarak vatandaşların her türlü taleplerini karşıladıklarını söyledi.

Yılmaz, vatandaşların sorunlarını yerinde çözen, ihtiyaçlarına büyük bir duyarlılıkla ve titizle anında cevap veren SGK personelinin Sosyal güvenlik Haftası’nı kutladı.

Kurum olarak her zaman vatandaş memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hareket ettiklerini dile getiren Yılmaz, “Vatandaşlarımızın kamu hizmetlerinden genel memnuniyet düzeylerinde en yüksek artış Sosyal Güvenlik Kurumu hizmetlerinde gerçekleşmektedir. Memnuniyet sıralamasında tüm kamu kurumları arasında Kurumumuzun sürekli üst sıralarda yer alması hiç kuşku yok ki tüm personelimizin özverili çalışmalarının bir sonucudur” dedi.

Sosyal güvenlik sisteminin çağın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sürdürülebilirliği ile ilgili çalışmalarının gelecek dönemlerde de hız kesmeden devam edeceğini ifade eden Yılmaz, “2006 yılında gerçekleştirdiğimiz sosyal güvenlik reformuyla tüm dünyaya örnek olan ve gıpta ile bakılan bir genel sağlık sigortası sitemi inşa ettiğimiz gibi, bundan sonra yapacağımız reformlarla da örnek olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager