Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK Başkan Vekili İsmail Yılmaz Bursa’da

23.01.2020

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Yönetim Kurulu Haftalık Olağan Toplantısı, SGK Başkan Vekili İsmail Yılmaz başkanlığında Bursa’da yapıldı.

Bursa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde yapılan toplantıya, Kurum Başkan Yardımcısı Cevdet Ceylan, Yönetim Kurulu Üyeleri Kazım Ergün, Murat Cangül, Salih Kılıç, Hüseyin Rahmi Akyüz, Başar Ay, Sinan Özkan’ın yanı sıra İnşaat Emlak Daire Başkanı Ersel Kurt, Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Uğur Korkmaz ve Bursa Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erhan Karaca katıldı.

Başkan Vekili Yılmaz, toplantı öncesi İl Müdürü Erhan Karaca’dan Bursa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünün çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. İl Müdürlüğündeki servisleri gezen Yılmaz, yapılan iş ve işlemler hakkında personelle sohbet etti.

İl müdürlüklerinde verilen hizmetlerin SGK için çok önemli olduğuna vurgu yapan Yılmaz, “Vatandaşlarımızın işlemlerini ivedi şekilde sonuçlandırmak için büyük bir özveri ve fedakârlıkla çalışmaktayız. Taşra personelimiz özellikle vatandaş memnuniyetini artırma noktasında bizim için en önemli yapı taşlarımızdandır” dedi.

 

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
 
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager