Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK Başkanı Bağlı “Sizlere Minnettarız”

21.10.2019

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, Barış Pınarı Harekatı’nda yaralanan Uzman Er Fatih Kurt’u ziyaret etti.

Bir dizi temasta bulunmak üzere Şanlıurfa’ya giden Başkan Bağlı, Uzman Er Fatih Kurt’a ziyaretinde, “Millet olarak vatanı için şehit ve gazi olan yiğitlerimize her zaman minnettarız. Ülkesini canı pahasına korumayı ilke edinen aziz milletimiz, bu uğurda şehit ve gazi olmayı büyük bir onur ve gurur saymıştır.  Bizler, aziz şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde tarih sahnesinde millet olarak varlığımızı sürdürüyor ve bu vatan toprakları üzerinde onlardan aldığımız güç ve ilhamla hareket ediyoruz. Büyük bir minnet duyduğumuz şehit aileleri ve gazilerimiz için her zaman daha iyisini yapabilmenin gayreti içerisindeyiz ve olmaya da devam edeceğiz" dedi.

SGK Başkanı Bağlı daha sonra,  Birecik Kaymakamı Dr. Fatih Çelikkaya, Birecik Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Emre Büyükyurt, 8. Hudut Bölük Komutanı Piyade Üsteğmen Soner Gülbahar ve Jandarma Yüzbaşı Harun Çetinkaya ve Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Ünlü ile bir araya geldi.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager