Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK Başkanı Bağlı, Brüksel’de

17.10.2019

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı Brüksel’de gerçekleşen ve Uluslararası Sosyal Güvenlik Teşkilatı (ISSA) tarafından düzenlenen Dünya Sosyal Güvenlik Forumuna katıldı.

Forum kapsamında ikili görüşmeler gerçekleştiren SGK Başkanı Bağlı, ISSA Genel Sekreteri Marcelo Abi-Ramia Caetano ve ISSA Başkanı Prof. Dr. Joachim Breuer ile görüştü.

Başkan Bağlı burada yaptığı açıklamada, SGK ve ISSA arasındaki ikili ilişkilerin ileriye taşınması gerektiğini belirterek, önümüzdeki dönemde birlikte daha da fazla ortak çalışmalar yapması gerektiğini ifade etti.

 İkili ilişkilerin daha ileri taşınmasından duyacağı memnuniyeti dile getiren Dr. Breuer, SGK’nın ISSA’da aktif olarak yer almasının ISSA için önemli bir kazanım olacağını belirtti.

Ayrıca, Başkan Bağlı ve beraberindeki heyet daha sonra, Türkiye’nin Belçika Brüksel Büyükelçisi Levent Gümrükçü ile Büyükelçilik resmi konutunda bir araya geldi. Ziyarette, Ülkemiz ve Belçika arasındaki sosyal güvenlik anlaşmasına ilişkin hususlar ele alındı.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager