Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

İl Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Mersin’de Yapıldı

20.09.2019

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, Mersin Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünde düzenlenen İl Müdürleri Koordinasyon Toplantısı’na katıldı.

SGK Başkanı Bağlı başkanlığında yapılan toplantı, Adana, Hatay, Osmaniye, Mersin İl Müdürlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantıda il müdürlüklerinde verilen hizmetler, karşılaşılan sorunlar ve sorunların çözüm önerileri görüşüldü. Kayıt dışı istihdamla mücadele konusunda atılacak adımlarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Her ay bölgesel düzeyde koordinasyon toplantıları yaparak çalışmaları yerinde görme fırsatı bulduklarını ifade eden Başkan Bağlı,  vatandaş memnuniyetini artırmak adına titiz ve özverili bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

Başkan Bağlı, kayıt dışı istihdamla ilgili olarak çok ciddi çalışmalar yürüttükleri dile getirerek, “Vatandaşlarımızı kayıt dışı çalışmanın zararları konusunda bilgilendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Toplantının ardından İl Müdürlüğündeki servisleri gezerek hizmetleri yerinde inceleyen Başkan Bağlı, burada personel ve vatandaşlarla sohbet etti. 

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager