Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK’da Bayramlaşma Töreni Düzenlendi

15.08.2019

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, bayramlaşma töreninde personeliyle bir araya geldi.
SGK yöneticileri ile personelinin katıldığı törende kurum personelinin ve ailelerinin bayramlarını kutlayarak konuşmasına başlayan Başkan Bağlı, “Bayramlar bizleri biz yapan kaynaştıran paylaşma duygularını artıran mübarek günlerdir. Temelinde yakınlaşmak, hakka yaklaşmak vardır. Bayramlarda paylaşma ve bir arada olma duygusu hakimdir. Sizlere, tüm sevdiklerinizle bir arada huzurlu ve mutlu geçirebileceğiniz nice bayramlar diliyorum” dedi.
Kurum olarak geçmiş dönemlere göre daha iyi durumda olduklarını dile getiren Bağlı, “sizlerle birlikte çalışmaktan çok memnunum ve gururluyum, çünkü çalıştığımız Kurum ve yaptığımız iş itibariyle direk vatandaşın refah seviyesini artıracak bir sosyal sorumluluk görevi yürütüyoruz. Bir insanının sorununu çözmek onu emekli etmek ve mutlu etmek kutsal bir görevdir. Gerçek mutluluk insanları mutlu etmekten geçer. Sizlerin özverili çalışmalarından dolayı her gün binlerce vatandaşımız mutlu olmaktadır. ” ifadesini kullandı.
Başkan Bağlı, Erdoğan Özen ve Naci Şahin Konferans Salonunda düzenlenen törenlerin ardından Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü ziyaret ederek oradaki personelin de bayramını kutladı.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager