Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK Başkanı Bağlı Antalya İl Müdürlüğünü Ziyaret Etti

20.04.2019

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı Antalya’da düzenlenen 9. Promosyon Denetmen Yardımcılığı Eğitiminde SGK Denetmen yardımcılarıyla bir araya geldi.

SGK Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen eğitimde konuşan SGK Başkanı Bağlı, bu tür eğitimlerin kurum personelinin motivasyonunun gelişmesine   büyük katkılar sağladığını belirterek, SGK olarak, personelinin özverili çalışmalarına katkı sağlamak için ellerinden gelen her türlü gayreti gösterdiklerini söyledi.

Eğitimin ardından Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü ziyaret eden Başkan Bağlı, il müdürlüğü personeliyle bir araya gelerek “illerdeki SGK personelinin hizmetteki verimliliği bizim ve vatandaş memnuniyeti için çok önemlidir. İllerdeki personelimizin titiz ve özverili çalışması bizleri her zaman memnun etmiştir” dedi.

SGK Başkanı M. Selim Bağlı Ayrıca Antalya İl Müdürü Nejat Deniz’den istihdam teşvikleri 2019 ve diğer çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager