Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Üniversite Öğrencilerinden SGK’ya Ziyaret

18.04.2019

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkan Yardımcısı Lütfi Aydin, İstanbul’dan gelen iktisadi ve idari birimler bölümü öğrencilerini ağırladı. 

Öğrencilerle toplantıda bir araya gelen Başkan Yardımcısı Lütfi Aydin, öğrencileri SGK’da ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti. 

SGK’nın öğrencilere sağladığı imkân ve hizmetler hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Yardımcısı Aydin, “Sosyal Güvenlik Kurumu, doğumdan ölüme ve hatta ölümden sonra da Türkiye’deki tüm kesimlere dokunan ve herkese kucak açan bir kamu kurumudur. Başta siz değerli gençlerin geleceği ve ülkemizin mutluluğu için üzerimize düşeni yerine getirmek bizim kıymetli görevimizdir” dedi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlatılan sağlık ve sosyal güvenlik alanındaki reformlarla ve yapılan ciddi yatırımlarla Türkiye’nin dünyada örnek bir seviyeye ulaştığını dile getirdi. 

Sosyal Güvenlik Kurumunda kariyer yapmak isteyen öğrencilere de tavsiyede bulunan Aydin,  öğrencilerin okuduğu alanda ellerinden geldiği kadar kendilerini geliştirmelerini istedi.

 

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager