Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK EXPOMED EURASİA 2019 Fuarında

31.03.2019

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) bu yıl 26. kez kapılarını açan ve  medikal sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren EXPOMED EURASİA fuarına katıldı.

Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü Tıbbi Cihaz Daire Başkanı Mehmet Akif Erdem ve İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürü Murat Göktaş fuarda açılan standı ziyaret ederek tespitlerde bulundu.

Birçok paydaşa ulaşma fırsatı veren fuarda, Sosyal Güvenlik Kurumunun açtığı stantla tüm katılımcılara hizmet verdi.

Stantta medikal, tıbbi cihaz ve sağlık sektörüne ilişkin bilgilendirmenin yanı sıra, istihdam seferberliği, teşvikler ve SGK mevzuatına dair bilgiler de verildi. Katılımcılara Sağlık Uygulama Tebliği (SUT), 2019 istihdam ve teşvikleri hakkında sunumlar yapıldı.

Sağlık sektöründeki en yeni teknolojilerin, ARGE ve inovasyon ürünlerinin sergilendiği fuarın açılışında T.C. Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Emine Alp Meşe ve Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanı Hakkı Gürsöz konuşma yaptı.

45 ülkeden binin üzerinde marka ve marka temsilciliğine ev sahipliği yapan fuar, 28-30 Mart tarihleri arasında 3 gün sürdü. Sağlık sektöründe yer alan birçok firma, katılımcı ve devlet kurumunu bir araya getiren fuar yoğun ilgi gördü.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager