Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK’da Tekstil Tasarım Sergisi Açılışı

12.03.2019

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Tekstil Tasarımı Anabilim Dalı Lisansüstü Öğrenci Çalışmaları Sergisi’nin beşinci açılışı Sosyal Güvenlik Kurumunda gerçekleştirildi.

SGK Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Tekin ve Bölüm Başkanı Prof. Dr. Feriha Akpınarlı tarafından açılışı gerçekleştirilen sergide öğrencilerin birçok eseri sergilendi.

Başkan Bağlı serginin açılışında yaptığı konuşmada, Sosyal Güvenlik Kurumunun üniversitelerle olan hukukunun her zaman devam edeceğini ifade etti.  Sergide emeği geçen herkesi tebrik eden Bağlı, “Kurumumuza hoş geldiniz. Bizim için de güzel bir anı oldu. Teşekkür ederiz” diye konuştu.

Rektör Tekin de yaptığı konuşmada, üniversitenin kurulduğu andan itibaren sanatta ve sosyal bilimlerde Türkiye’de yeni bir nefes olacağını dile getirdiklerini söyleyerek, “Bizim üniversitemiz ürettiklerini sadece kendi kampüsü içinde paylaşan bir üniversite olmayacak. Toplumla, kamu kurumlarıyla, bir paydaş ilişkisi içerisinde ürettiklerini paylaşacak” dedi.

Başta SGK Başkanı Bağlı olmak üzere sergide emeği geçen herkese teşekkür eden Rektör Tekin, “Umarım bundan sonra da hem SGK hem de diğer kamu kurumlarıyla benzer ilişkiler içerisinde oluruz” diye konuştu.

Bölüm Başkanı Akpınarlı ise, sergiyi geçen ay hayata gözlerini yuman Araştırma Görevlisi Elif İrem Tekkılıç’ın anısına hazırladıklarını ifade etti. Sergi için kendilerine bu imkânı hazırlayan SGK Başkanı Bağlı’ya teşekkür eden Akpınarlı,  sergide emeği geçen öğrencilere de başarılar diledi.

Konuşmaların ardından kurdele kesilerek, sergi açılışı gerçekleştirildi.

 

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager