Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK Başkanı Bağlı, “1. Çalışma İlişkileri ve Denetimi-Çalışma Yaşamında ve Sosyal Güvenlikte Kadın” Sempozyumunda

11.03.2019

Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı,  SGK Denetmenler Derneği ve Ankara Üniversitesinin işbirliğiyle düzenlenen “1. Çalışma İlişkileri ve Denetimi-Çalışma Yaşamında ve Sosyal Güvenlikte Kadın” konulu sempozyuma katıldı.

SGK Başkanlık Binası Erdoğan Özen Konferans Salonunda gerçekleşen sempozyumun açılış konuşmasını yapan SGK Başkanı Bağlı, “Denetmenler bizim sahadaki elimiz, gözümüz, böyle sosyal sorumluluk gerektiren bir konuda Ankara Üniversitesiyle ortaklaşa sosyal programlar düzenlemesi bizim için önemli” dedi.

Başkan Bağlı, SGK’nın bu tarz organizasyonlarla, sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlamaya çalışan, Türkiye’nin çalışma ve sosyal güvenlik sistemiyle entelektüel şekilde ilgilenen, bütün sorunları ve önerileri taraflarla masada oturarak konuşan bir Kurum olduğunu belirtti.

SGK olarak kadınların çalışma ve sosyal güvenlikte en iyi şekilde çalışmasına katkı sağlamak için önemli ve güzel çalışmalara imza attıklarını dile getiren SGK Başkanı Bağlı,  “Her zaman kadın çalışanlarımızı gözeten, koruyan, kollayan, eşitlikçi, adaletli çalışmalar yürütmekteyiz” dedi.


 

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager