Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Başkan Bağlı’dan SGM'lere Ziyaret

29.07.2018

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne bağlı Ulucanlar ve Rüzgarlı Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüklerini ziyaret etti.

7143 sayılı Yapılandırma Kanunu kapsamında hafta sonu açık olan merkez müdürlüklerini ziyaret eden SGK Başkanı Bağlı, yürütülün çalışmaları yakından izledi. Bağlı, personelinde yapılandırma faaliyeti ile ilgili bilgi aldıktan sonra, burada borçlarının yapılandıran vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

31 Temmuz mesai saatinin bitimine kadar vatandaşın borçlarını yapılandırmak ve vatandaşın memnuniyetini artırmak için ciddi çalışmalar içerisinde olduklarını ifade eden Başkan Bağlı, “Sayın Bakanımız Zehra Zümrüt Selçuk’un talimatıyla hafta sonu dahil olmak üzere, bütün personelimiz görevi başında ve vatandaşlarımızın borçlarını yapılandırmak için gelip müracaat etmelerini bekliyor” dedi.
 
SGK Başkanı Bağlı, Yapılandırma Kanunun borcu olan vatandaş için çok kapsamlı ve vatandaş için yararlı bir yasa olduğunu dile getirerek, “Ziyaret ettiğimiz merkez müdürlüklerindeki arkadaşlarımız vazifeleri başında işlerini büyük bir titizlikle yürütmektedirler. Mesai saati gözetmeksizin yürüttüğümüz tüm bu faaliyetlerin tek bir amacı vardır oda vatandaşımız memnuniyetidir” şeklinde konuştu.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager