Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK Başkanı Bağlı ISSA Toplantısına Katıldı

10.12.2018

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, Cenevre’de düzenlenen Uluslararası Sosyal Güvenlik Teşkilatı (ISSA) toplantısına katıldı.

Küresel düzeyde sosyal güvenlik kurumlarının ve sistemlerinin geliştirilmesini amaçlayan Uluslararası Sosyal Güvelik Teşkilatı’nın (ISSA) sekizinci genel sekreterlik seçimi için İsviçre’de gerçekleşen toplantısına katılan Başkan Bağlı, seçimi kazanan Brezilyalı aday Marcelo Abi-Ramia Caetano ile bir araya geldi. 

SGK Başkanı Bağlı, Marcelo Abi-Ramia Caetano ile gerçekleştirdiği görüşmede, yeni görevinde başarılar dileyerek, genel sağlık sigortası ve bilgi işlem alt yapısı başta olmak üzere birçok alanda dünyaya örnek olabilecek işlere imza atan Sosyal Güvenlik Kurumunun deneyimini diğer ülkelerle paylaşmaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti. Bağlı, görüşme sonunda “Caetona’yı Kurumumuzda ağırlamaktan memnuniyet duyarız” dedi.

ISSA Başkanı Marcelo Abi-Ramia Caetano ise birçok alanda iyi uygulama örneklerine sahip olan Sosyal Güvenlik Kurumunun desteğini almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, en kısa zamanda Türkiye’yi ve SGK’yı ziyaret etmek istediğini söyledi.

 

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager