Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Başkan Bağlı, Personel İle Bir Araya Geldi

24.09.2018

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, SGK Sigorta Primleri Genel Müdürlüğünün Kızılcahamam’da düzenlediği “İşveren İşlemleri ve Mevzuatı” eğitimine katıldı.

Sosyal güvenlik il müdürlükleri ile merkez müdürlüklerinin prim tahakkuk ve tahsilat servislerinde çalışan personelin katıldığı eğitimin açılış konuşmasını yapan SGK Başkanı Bağlı, kurum içi eğitimlerin personel gelişimi, motivasyonu ve kaynaşması yönünden önemli olduğunu belirterek, “SGK’da çalışan her personel bizim için önemlidir. Sizler bu Kurumun en önemli yapı taşlarısınız, sizin çalışmalarınızdaki titizlik ve başarı Kurumun gelişimi ve bizim için çok değerlidir” dedi.

Başkan Bağlı, Sosyal Güvenlik Kurumunun ülkedeki insanların tamamına doğumdan ölüme kadar hizmet ettiğini vurgulayarak,  ülkemizde herkesi kapsayan SGK mevzuatının geniş ve kapsayıcı olduğunu dile getirdi.

Konuşmasının sonunda personeliyle bir arada olmaktan her zaman büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Selim Bağlı, eğitime katılanlara başarılar diledi.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager