Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Başkan Bağlı, 1. Organize Sanayi Bölgesi’ni Ziyaret Etti

14.08.2018

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, Ankara Sanayi Odası (ASO) 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Teknik Koleji ile Sürekli Eğitim Merkezini ziyaret etti.

SGK Başkanı Bağlı, ASO Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Özdebir, 1. OSB Başkan Vekili Mustafa Bozkurt ve Oda üyeleriyle toplantıda bir araya geldi. Toplantıda SGK ve ASO’nun yaptığı ortak çalışmalar ele alındı.

Başkan Bağlı toplantıdaki yaptığı konuşmada, SGK olarak özel sektör temsilcileriyle bir araya gelip, masaya yatırılan sorunları yakından takip edeceklerini söyledi.

Başkan Bağlı ve beraberindeki heyet, toplantı sonrası ASO Teknik Koleji ile Sürekli Eğitim Merkezini ziyaret etti. Robotik uygulamalar ve teknik alanda birçok eğitimin verildiği okulu gezen Başkan Bağlı, öğrencilerin çalışmalarını yerinde inceledi. 

Başkan Bağlı ardından, Sincan Sosyal Güvenlik Merkezine de ziyarette bulunarak, yapılandırma başvurularını ve verilen hizmetleri inceledi.  Bağlı, burada Kurum personeli vatandaşlarla sohbet etti.

Ziyaretlere Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürü Tuncay Cevheroğlu ve Sincan Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Ahmet Remzi Şahin katıldı.

 

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager