Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK Başkanı Bağlı, İl Müdürleri Koordinasyon Toplantısına Katıldı

24.09.2018

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, Bolu Sosyal Güvenlik  İl Müdürlüğünde düzenlenen İl Müdürleri Koordinasyon Toplantısına katıldı.

Ankara, Zonguldak, Bolu, Çankırı, Zonguldak, Karabük, Düzce, Kastamonu, Kırıkkale il Müdürlerinin katıldığı toplantıda konuşan SGK Başkanı Bağlı, vatandaş memnuniyetinin ön planda tutularak hizmetlerin ivedili ve etkin bir şekilde yürütülmesinin kendisi için önemli olduğunu söyledi ve İl Müdürlüklerinin sorunlarını ile çözüm önerilerini dinledi.

Toplantıda ayrıca, 7143 sayılı Kanun kapsamında Kurum alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin genel değerlendirme ve Kurum alacaklarının tahsilat oranının artırılmasına yönelik yapılandırma sonrası yapılacak iş ve işlemler, koordinasyona bağlı il müdürlüklerinin güncel istatistiki verilerinin değerlendirilmesi ile alınması gereken önlemler ve iyileştirme çalışmaları görüşüldü.

Toplantıdan sonra Bolu İl Müdürlüğünün inşası devam eden hizmet binasını da gezerek çalışmalarla ilgili olarak SGK İnşaat Emlak Daire Başkanı Ersel Kurt’tan bilgi aldı.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager