Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Girne Askeri Hastanesi ile Global Bütçe Protokolü İmzalandı

25.01.2018

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Global Bütçe kapsamında Girne Askeri Hastanesi ile protokol imzaladı. 

SGK Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı protokolün imza töreninde yaptığı konuşmasında, Sosyal Güvenlik Kurumu olarak 80 milyon vatandaşa hizmet ettikleri gibi en ziyade müsaadeye mazhar Türk Silahlı Kuvvetlerine de hizmet vermekle iftihar ettiklerini söyledi.

Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının genel sağlık sigortası kapsamında en iyi şekilde hizmet alması için çalıştıklarını dile getiren Başkan Bağlı,  “Sağlığın finanse edilmesi, emeklilik işlemlerinin en kısa zamanda yapılması ve emeklilik sonrası müreffeh bir hayat sürmeleri için elimizden gelen bütün imkânları seferber ediyoruz. Bu konu, Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Başbakanımız ve Sayın Bakanımızın da hassasiyetle üzerinde durduğu konudur” dedi. 

TSK'ya her türlü desteği sağlamakla yükümlü olduklarını ifade eden Bağlı, bunun dini, milli aynı zamanda yasal sorumlulukları olduğunu vurguladı.

Türk Silahlı Kuvvetlerine havada, karada ve denizde başarılar dileyen Bağlı,  “Cenabı Hak onların tırnağını taşa değdirmesin. Her daim muzaffer kılsın” temennisinde bulundu.

Prof. Dr. Tuğgeneral Ufuk Demirkılıç da Kurum Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı başta olmak üzere bu süreçte kendilerine destek olan tüm SGK çalışanlarına teşekkür etti.

Sosyal Güvenlik Kurumunda olduğu gibi devletin tüm kurumların desteğini yanlarında hissetmekten ve onlarla birlikte güzel işler yapmaktan mutlu olduklarını belirten Tuğgeneral Demirkılıç, “Bu protokol Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Mehmetçik başta olmak üzere en alt rütbelisinden en üst rütbelisine kadar olan kişilerin daha iyi sağlık hizmeti almasını sağlayacaktır. Sosyal Güvenlik Kurumuna, en kısa sürede ve en uygun koşullarda bu protokolü imzalama aşamasına getirdiği için minnetlerimizi sunuyoruz” diye konuştu. 

Konuşmaların ardından Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı ve Prof. Dr. Tuğgeneral Ufuk Demirkılıç  Golobal Bütçe Protokolü'nü imzaladı.

 

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager