Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Şube Müdürleri Bilgilendirme ve Koordinasyon Eğitimi

20.12.2017

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, Kızılcahamam’da düzenlenen SGK Şube Müdürleri Bilgilendirme ve Koordinasyon Eğitimi’ne katıldı.

SGK Başkanı Bağlı eğitimde yaptığı konuşmasında, şube müdürlerinin Kurumun yapı taşlarından olduğunu belirterek, “SGK yıllardır emek verdiğiniz bir kurum. Her tarafında alın teriniz olan bir Kurum. Sosyal Güvenlik Kurumu, SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı’ndan gelen güçlü ve tecrübeli şube müdürlükleri üzerine kurulmuştur” dedi.

Başkan Bağlı, hizmetlerin vatandaşa ulaştırılmasında ve personel ile idareciler arasındaki ilişkililerin sağlanmasında şube müdürlerinin önemli katkılarının olduğunu söyledi.

Eğitim Araştırma ve Geliştirme Başkanlığınca düzenlenen eğitimde şube müdürleri, sistemsel konularda yaşanan sıkıntılar, bürokratik işlemler, mevzuatın birleştirilmesi, merkez eylem ve planlarının yönetimi, merkez teşkilatın taşra teşkilatına ilettiği görüşlerde birliğin sağlanması, taşradan gelen bilgi, veri ve sigortalı hizmet taleplerinin yönetimi konuları hakkında görüşlerini dile getirdiler.

18 Aralık’ta başlayan değerlendirme ve koordinasyon eğitiminin devamında Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından düzenlenecek çalıştaylarda katılımcılar, gruplar halinde eğitimde ele alınan konuları değerlendirecek ve sorunları çözülmesinde izlenecek yol haritalarını ortaya koyacaklar. 

 

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager