Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Başkan Bağlı, Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılarıyla Bir Araya Geldi

16.10.2017

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, mesleğe yeni atanan sosyal güvenlik uzman yardımcılarıyla bir araya geldi.

SGK Kavaklıdere Eğitim Tesisi’nde düzenlenen eğitim programının açılışına Başkan Bağlı’nın yanı sıra Eğitim Araştırma ve Geliştirme Merkez Başkanı Uğur Korkmaz ve sosyal güvenlik uzmanları katıldı.

Başkan Bağlı burada yaptığı konuşmasında, Sosyal Güvenlik Kurumunda müfettişlik, uzmanlık ve denetmenliğin birer kariyer meslekler olduğunu ifade etti. Uzmanlığın SGK gibi kurumlar için özel kadro olduğuna dikkat çeken Bağlı,  “Hem yeni projelerin üretilmesinde ve geliştirilmesinde hem kurumsal süreçlerin iyileştirilmesinde uzmanlara olan ihtiyaç her zaman söz konusudur” dedi.

Göreve yeni başlayacak sosyal güvenlik uzman yardımcılarına gelecek hayatlarında başarılar dileyen Bağlı, “Belirli bir konuda ve özellikle SGK ile ilgili konularda mutlaka bir uzmanlığınız olsun. Aksi takdirde uzman sadece unvan olarak kalır. O da yaşadığımız bu devirde bir anlam ifade etmez” şeklinde tavsiyede bulundu. 

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager