Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK Başkanı Bağlı Müfettiş Yardımcıları ile Bir Araya Geldi

22.08.2017

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, mesleğe yeni atanan sosyal güvenlik müfettiş yardımcıları ile bir araya geldi.

Ankara’da düzenlenen programa Başkan Mehmet Selim Bağlı’nın yanı sıra Rehberlik ve Teftiş Başkanı Mustafa Apaydın, Rehberlik ve Teftiş Başkan Yardımcısı Mehmet Özkan, Eğitimden Sorumlu Baş Müfettiş Yalçın Çınar ve çok sayıda müfettiş yardımcısı katıldı.

Başkan Bağlı programdaki konuşmasında, sosyal güvenlik müfettiş yardımcılığının Türkiye’deki en güzel mesleklerden birisi olduğunu ifade etti.

1998 yılında mezun olduktan sonra devlet muhasebe uzman yardımcısı olarak memuriyete başladığını hatırlatan Bağlı, “Şu an üniversiteden mezun olsam ilk müracaat edeceğim sınav SGK müfettiş yardımcılığı sınavı olacaktır” diye konuştu.

Başkan Bağlı, müfettişliğin ülkeye değer katan bir meslek olduğunu vurgulayarak, müfettiş yardımcılarına yeni meslek hayatlarında başarılar diledi.

Rehberlik ve Teftiş Başkanı Mustafa Apaydın da SGK müfettiş yardımcılığı mesleği hakkında bilgi vererek, açılacak yeni sınavlarla Kuruma yeni müfettiş yardımcılarının alınacağını dile getirdi.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager