Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK Heyetinden STK’lara Ziyaret

17.05.2017

Sosyal Güvenlik Kurum Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı ve beraberindeki SGK heyeti, Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında sivil toplum kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirdi.

Ziyaretlerin birinci gününde Memur Sendikaları Konfederasyonu (MEMUR-SEN) Genel Başkanı Ali Yalçın, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye KAMU-SEN Genel Başkanı İsmail Koncuk, TÜRK-İŞ Başkanı Genel Başkanı Ergün Atalay ziyaret edildi.

Ziyaretlerin ikinci gününde ise Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Lokman Aylar, Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) ve SGK Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Ergün, Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği (TÜM EMEK-DER) Başkanı Satılmış Çalışkan ve Şehit Aileleri Federasyonu Başkanı Hamit Köse makamlarında ziyaret edildi. 

SGK Başkanı Bağlı ziyaretlerde yaptığı konuşmada, Sosyal Güvenlik Kurumu olarak her yıl 16 Mayıs’ı içine alan haftayı Sosyal Güvenlik Haftası olarak kutladıkları söyledi. 

Hafta kapsamında Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde, toplumda sosyal güvenlik bilinci oluşturulmasına yönelik yapılan etkinlikler yapıldığını dile getiren Başkan Bağlı, SGK’nın en önemli paydaşları olan sivil toplum kuruluşlarına da ziyaretler gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Bu yılki temalarının kayıt dışı istihdam ile mücadele olduğunu açıklayan Bağlı, kayıt dışı ile mücadelede herkesin desteğine ihtiyaç duyduklarını ifade etti.

Ziyaretlere SGK Yönetim Kurulu Üyeleri Salih Kılıç, Kazım Ergün, Sinan Özkan, Ahmet Özer, Sigorta Primleri Genel Müdürü Ahmet Açıkgöz ve Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Yılmaz katıldı.

 

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager