Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

SGK Başkanı Bağlı, Malatya’da 14 Mayıs Eczalık Bayramı Programına Katıldı

15.05.2017

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, Malatya Eczacılar Odası ve İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nin ortaklaşa düzenlendiği 14 Mayıs Eczalık Bayramı etkinliğine katıldı.
 
Eczacılık Fakültesi öğrencilerinin mezuniyet ve stajyer öğrencilerin önlük giydirme programında sunum yapan SGK Başkanı Bağlı, Türk Eczacılar Birliği ile uyumlu bir şekilde çalıştıklarını ve eczanelerin SGK’nın önemli paydaşlarından biri olduğunu belirtti.

Akılcı ilaç kullanımında ve sağlık hizmetlerinin sunumunda eczanelerin rolünün büyük olduğunu, gelecekte bu rolün daha da artacağını dile getiren Başkan Bağlı, 2023 hedeflerine ulaşma yolunda sağlıkta dönüşümün önemine değindi.

Programa Malatya Milletvekili Ecz. Öznur Çalık, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ve il yöneticileri katıldı.

Programın ardından Malatya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü ziyaret eden Kurum Başkanı Bağlı, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Ayten Kara ile yaptığı toplantıda İl Müdürlüğü binası ve personelin sorunları hakkında bilgi aldı.

İl Müdürlüğü binasını gezen Başkan Bağlı,  personelle bir araya gelerek onlara çalışmalarında başarılar diledi.

 

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager