Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Başkan Bağlı Protokol, Motivasyon ve Takım Çalışması Eğitimine Katıldı

08.05.2017

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı, Ankara Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından Haymana’da düzenlenen “Protokol, Motivasyon ve Takım Çalışması Eğitimi”ne katıldı.

İl Müdürlüğü yöneticilerine yönelik düzenlenen eğitimin açılışında konuşan Başkan Bağlı, TÜİK verilerine göre yüzde 9,2 puan artışıyla Türkiye’nin en çok memnuniyet artışı alan kurumunun Sosyal Güvenlik Kurumu olduğunu ifade etti.

Konuşmasında hizmet almak için Kuruma gelen vatandaşların Kurumdan memnun ayrılmasının önemine vurgu yapan Başkan Bağlı, birimler arası dayanışmanın sağlanabilmesi adına da bu tip eğitimlerin çok değerli olduğunu belirtti.

Başkan Bağlı kurum çalışmaları ve işleyişi hakkında da açıklamalarda bulunarak, Kurum içerisinde yaşanan personel eksikliği ve özlük haklarının iyileştirilmesi adına çalışmaların yürütüldüğünü ve çözümlenmesi için uğraş verildiğini söyledi.

İl Müdürü Tuncay Cevheroğlu ise, Çalışma Hayatında Milli Seferberlik programı sürecinde yapılan çalışmalar ve verilen emeklerden dolayı tüm yöneticilere teşekkür etti.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager