Web Content Viewer Header SGK

Actions
Loading...

Web Content Viewer Content SGK

Actions
Loading...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Mehmet Selim Bağlı Konya'da Bir Dizi Ziyaret Gerçekleştirdi

06.01.2017

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı ve beraberindeki heyet 6 Ocak'ta Konya'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Ilk olarak Konya Valisi Yakup Canpolat'ı makamında ziyaret eden Dr Müezzinoğlu ve beraberindeki heyet daha sonra Konya Ticaret Odasında iş adamları ve sivil toplum kuruluşlarının iştirak ettiği konferansa katıldı.

Günün son programı olarak Selçuk Üniversitesi'nde düzenlenen “Başarının Sırrı” adlı programda öğrencilerle buluşan  Dr. Müezzinoğlu ve beraberindeki heyet programlarını noktaladılar.

Günün programlarının ardından Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı Konya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü'nü ziyaret ederek İl Müdürü Murat Mustafa Yavuz'dan Konya ilinin sosyal güvenlik de genel durumu ve Konya’da yapılan çalışmalar  hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Konya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda İl Müdürlüğünde görevli il müdür yardımcıları, merkez müdürleri ve Sosyal Güvenlik denetmenleri ile buluşan Dr. Bağlı çalışanların sorunlarını dinleyerek önümüzdeki süreçte yapılabilecekler hakkında bilgiler aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konya SGK İl Müdürü Yavuz Dr. Bağlı’ya teşekkürlerini iletti.

 
 
 

Web Content Viewer Footer SGK

Actions
Loading...
Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu ©2016
 
Complementary Content
${loading}
${loading}
ibmCfg.controllers.navigation true true true
sharePage viewMorePage
ibmCfg.controllers.navigation
reorderPage
theme-toolbar utb-shelf
true true
wireInterface autoWiringManager